Podsumowanie rundy jesiennej!

Runda jesienna sezonu 2014/15 przeszła już do historii ,dla nas czyli podopiecznych nowego trenera Grzegorza Woźniaka całkiem udana.Kończymy na 2 miejscu zaraz za drużyną Resovii Rzeszów.w 12 meczach zdobyliśmy przyzwoitą liczbę 23 punktów.To tyle wstępu teraz mały skrót tego co działo się w tej rundzie oraz garść statystyk.

Najpierw był falstart i mecze z MKS Kańczugą (1:1 * później anulowany) i z Gryfem Mielec ( przegrany 4:2) ale później pierwsze ligowe zwycięstwo z Brzyską Wolą (3:0) i kolejno 7 meczy , w których punktowaliśmy (2:1 z Lechią,1:1 z Polonią ,4:0 z Beskiem,3:3 z Duklą,4:3 z Lubaczowem 2:0 z Przysietnicą).W tych spotkania naszą grę można było skwitować tak jak zrobił to Jakub Rzeźniczak na poniższym filmie:

Następnie przyszedł czas na mecz z liderem z Rzeszowa przegrany pechowo 2:1 po wyczerpującej walce.
3 dni później zmęczeni  jeszcze po meczu z Resovią przegrywamy wyraźnie 4:2 w Jarosławiu-nasza drużyna przeżywała lekki kryzys,ale nie trwał on długo bo już 4 dni po meczu z JKS-em wygrywamy pewnie z Kolbuszową 3:1 i pełni wiary jedziemy na ostatnią kolejkę do Dębicy gdzie pokazujemy charakter i odwracamy losy spotkania z 0:1 do 3:1.Powyższy tekst to tylko "telegraficzny" skrót tego co działo się w tej rundzie.Teraz statystki.

Zwycięstwa:7
Remisy:2