Znamy nazwiska nowych trenerów!

Dziś o godz. 18:15 w klubie Sokoła zebrało się posiedzenie prezesa i członków zarządu naszego klubu. Głównym celem obrad było wyłonienie trenerów, którzy mieliby poprowadzić naszych młodzieżowców grających w 2 lidze. O godz. 18:45 prezes przedstawił oficjalnie kadrę szkoleniową i tak od przyszłego sezonu trenerem juniorów młodszych będzie Artur Lebioda, do niedawna piłkarz Sokoła Nisko i pomocnik trenera drugoligowej Stalowej Woli, natomiast trenerem juniorów starszych zostanie Grzegorz Woźniak również zawodnik pierwszej drużyny. Niedawno zarząd podjął decyzję, co do szkoleniowca seniorów - będzie nim Piotr Brzeziński, do niedawna trener Olimpii Pysznica.

Trenerzy ustalili, że pierwszy wspólny trening zapoznawczy odbędzie się już 21 lipca o godz. 17:00 na stadionie Sokoła Nisko. Wszystkich zawodników serdecznie zapraszamy, a zwłaszcza tych, którzy chcieliby zacząć grę w naszym klubie.