V Kolejka PLJ: Polonia Przemyśl - Sokół Nisko

Przed naszą drużyną kolejne spotkanie. Po bardzo ciężkim meczu z Sędziszowem, który wygraliśmy minimalnie 2-1 (bramki:W.Tyczyński, K.Wojtak) nadszedł czas na równie trudne spotkanie, tym razem na wyjeździe z Polonią Przemyśl.

W poprzednim sezonie Sokół u siebie zwyciężył z Polonią 7-1 na własnym stadionie, zaś na wyjeździe pechowo przegraliśmy 1-3.

Kadra powołana na ten mecz: R.Węglarz, K.Lelit, T.Wojnicki, K.Byra, B.Kotuła, Ł.Olszowy, B.Gergont, G.Pracownik, W.Kuczera, Ł.Socha, K.Urbanik, W.Tyczyński, K.Wojtak, R.Sądej, D.Smogorzewski, P.Dmitrowski, K.Małysza, K.Czech.

Walkę o kolejne punkty podejmiemy już w najbliższą niedzielę o godz. 11:00 na stadionie Polonii. Zbiórka pod stadionem o godz. 7:50 (wyjazd: 8:00) UWAGA: Autobus będzie przejeżdżał przez Rudnik n/S więc będzie możliwość aby wsiąść na trasie.

Obowiązkowo każdy zabiera ze sobą dowody tożsamości!